Новини

""
Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне відбуватися заготівля деревини. З найважливішого – віднині основна перевага надається вибірковим методам, рубкам переформування та природному поновленню лісів.
""
У зв’язку з глобальним потеплінням та збільшенням посушливості клімату ризик лісових та інших ландшафтних пожеж залишається вкрай високим.
""
Погіршенням стану лісів останніми десятиліттями стурбовані вчені та практики різних регіонів.
""
Ще декілька століть до нової ери існували календарі ацтеків, майя, єгиптян, пізніше – германців і слов’ян.
""
Держлісагентство обере 300 переможців, які отримають брендовані подарунки: еко-сумки, бейсболки, футболки або худі. Долучайтеся! сайті.
""
Головна мета реформи – це розвиток лісоресурсного потенціалу, підвищення екологічних стандартів та отримання економічної вигоди у вигляді сталого зростання.
""
29 жовтня у рамках акції Акції Держлісагентства "Створюємо ліси разом" спеціалістами ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» було проведено висаджування дерев. Окрім працівників підприємства у акції прийняли участь учні Вінницької ЗОШ №14.
""
30 жовтня по всій країні пройшла загальнонаціональна толока “Створюємо ліси разом”. 
""
Із початком опалювального сезону для мешканців низки населених пунктів наявність дров для опалення стає актуальною.
""
На початку жовтня співробітниками лабораторії лісових культур та агролісомеліорації УкрНДІЛГА (с.н.с. М. Г. Румянцевим, с.н.с. П. Б. Тарнопільським, аспіранткою В. С. Ющик) та ДП «Харківська ЛНДС» (м.н.с. О. М. Даниленко) проведено обміри біометричних показників сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою. Ці сіянці вирощуються із застосуванням стимуляторів росту рослин та добрив для інтенсифікації їхнього росту.