Формування загальнодержавного балансу заготівлі та споживання деревини забезпечить вагомий внесок лісової галузі в розвиток вітчизняної економіки та сприятиме збереженню екосистем.
Новини

Щорічно 5 червня в усьому світі відзначають Всесвітній день довкілля. Захід, який ініційовано ООН у 1973 році (UNEP, United Nations Environment Programme), є найбільшою глобальною платформою для захисту навколишнього середовища. Світова спільнота стикається з критичною ситуацією, коли надмірна антропогенна діяльність, а також численні воєнні конфлікти порушують екосистеми та спричиняють забруднення довкілля й втрату біорізноманіття.

2 червня в будинку Федерації профспілок Вінницької області відбувся турнір з ДАРТСу в рамках чемпіонату Федерації профспілок області. Організатором турніру були Президія профспілок області. З вітальним словом до учасників змагання виступив Голова Федерації профспілок області Микола КОЛЕСНИК.
Змагання були проведені для популяризації видів спорту, зокрема ДАРТСу. У заході прийняли участь близько 30 осіб із різних профспілкових організацій Вінниччини. За результатами проведених змагань, кандидат с-г. наук, старший науковий співробітник ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» Юрій Єлісавенко зайняв І-ше місце. То ж вітаємо нашого співробітника – переможця обласного турніру серед учасників профспілок Вінницької області та бажаємо подальших як спортивних так і наукових досягнень.

З метою популяризації природоохоронної діяльності та всебічного розвитку учнівської молоді науковцями ДП «Вінницька лісова дослідна станція» проведено черговий еколого-просвітницький захід.

Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція», доктор с-г. наук, старший науковий співробітник виступив у якості офіційного опонента на засіданні Спеціалізованої вченої ради Інституту Агроекології НААН. На засіданні розглядалася дисертаційна робота Пліхтяка Петра Петровича за темою «Біоекологічні особливості формування ялицево-букових лісів низькогір’я Покутських Карпат», яка подана до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.16 – Екологія.

Вшановуємо подвиг мільйонів людей, які чинили спротив окупації та репресіям у роки наймасштабнішої та найкривавішої війни в історії людства.
Наприкінці квітня, старшим науковим співробітником ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» Юрієм Єлісавенком проведена екскурсія по дендропарку підприємства. Екскурсія проведена для студентів-біологів Вінницького державного педагогічного університету (ВДПУ). Також у заході прийняли участь викладачі ВДПУ.
Клонова насіннєва плантація сосни звичайної фінського походження була закладена у Літинському лісництві колишнього Хмільницького лісового господарства у 1992-1993 роках. Загальна площа складає близько 2,6 га. Плантація представлена клонами фінського та місцевого походження. На ділянці, починаючи із 1994-го року проводяться регулярні спостереження за станом та репродуктивними функціями дерев. Зокрема, регулярно досліджуються особливості утворення чоловічих (мікростробілів) та жіночих (макростробілів) репродуктивних органів.

Колектив Державного підприємства «Вінницька лісова науково-дослідна станція» щиро вітає Василевського Олега Григоровича, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, директора, із 55-річчям.
ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» пропонує садивний матеріал деревно-чагарникових видів

Усіх, хто бажає прикрасити свій двір чи прилеглу територію цікавими деревами і кущами, звертатися до Турбівського лісництва ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» поблизу населеного пункту смт. Турбів, розсадник розташований поблизу контори. Телефон для довідок: 0979830283, Олександр ( помічник лісничого ).